POMOC SPONTANICZNA

    Świadczymy usługę, dzięki której masz możliwość skorzystania z doraźnej zdalnej pomocy tzw. "na żądanie". Jest przeznaczona zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm.  Jak zacząć? To proste... dzwonisz do nas i zgłaszasz chęć skorzystania z naszej pomocy. Następnie nasz technik poinstruuje Cię co zrobić, abyśmy mogli nawiązać z Twoim komputerem bezpieczne połączenie i ... gotowe!
Po chwili jesteśmy już na pulpicie Twojego komputera i możemy przystąpić do działania. Po Twoim potwierdzeniu, że problem skutecznie został przez nas rozwiązany, rozłączamy się z Twoim komputerem, a następnie wystawiamy i wysyłamy do Ciebie fakturę w wersji elektronicznej, którą opłacasz przelewem. Proste i skuteczne...


Usługa spontanicznej pomocy cieszy się od dłuższego czasu dużym zainteresowaniem zwłaszcza u Klientów, którzy posiadają swoje biura z dala od Kołobrzegu i potrzebują szybkiej pomocy bez oczekiwania na przyjazd informatyka. Usługa jest dostępna dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows (XP, Vista ,7 ,8 , 10), OS X a także Linux. Jedyne co jest wymagane to stabilne łącze internetowe, gdyż właśnie poprzez sieć internetową uzyskujemy dostęp do Twojego komputera.

website maker free